Castrol Makina Yağı - Sanayi tipi dikiş makina yağı MAGNA ISO VG32

Sanayi tipi dikiş makine yağı (bidon - 4 lt). MAGNA ISO VG 32, (tekstil konfeksiyon dikiş makinaları İçin özel üretilmiştir). Yüksek derecede rafine baz yağ ve özel performans katkıları ile formüle edilmiştir.

951,73
  • Castrol
  • N.S05.00188

Castrol sanayi dikiş makina yağı (bidon - 4 lt), MAGNA ISO VG 32, Sanayi dikiş makinaları için özel üretilmiştir. Castrol Hyspin AWS hidrolik sistem yağı, endüstriyel konfeksiyon makinalarında kullanılmak üzere en yüksek kaliteli baz yağlar ve katık paketinin harmanlanmasıyla üretilmiştir.

* Oksidasyonu ve Köpüklenmeyi Önler, Sürtünme ve Aşınmaya Karşı Özel Katkı Maddeleri İçerir.* Hem Islak, Hem Kuru Filtreler İle Kusursuz Filtrelenebilme Kabiliyetine Sahiptir.* Program Dışı, Bakım Çalışmalarından Kaynaklanan, Üretim Kayıplarını Azaltır, Yedek Parça Maliyetlerini Düşürür,* Nitril, Silikon ve Floropolimer gibi Genellikle Statik ve Dinamik Contalarda Kullanılan Elastomer Malzemelerle Uyumludur.

Atık Yağı Çocuklardan Uzak Tutunuz.
Boşaltılmış Ambalaj,Tehlikeli Atık,Kapsamındadır.Ve Bakanlıkça Belirlenmiş Lisanslı Bir Firmada Bertarafı Yasal Zorunluktur.
Tüm Olası Ateşleme Kaynaklarından Uzak Tutun.(Alev Veya Kıvılcım).
Profesyonel Kullanıcıların Talebi Doğrultusunda,Güvenlik Bilgi Formu Sağlanır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Naka Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.