DOSE Leke Çıkarıcı Sprey ,400ml

DOSE Leke Çıkarıcı Sprey, Yağ, gres yağı ve çoğu yiyecek lekelerini çıkarır. Hare bırakmaz.

137,07
  • Dose
  • N.S05.00098

DOSE Leke Çıkarıcı Sprey,400ml

Konfeksiyon imalatında kullanım için özel formül. Giysi, kravat, şapka, döşemelik kumaşlar, araba döşemeleri, halı ve benzeri pamuklu, yünlü, ipekli, kadife, sentetik, naylon, orlon kumaşlarda kullanılır. Kumaş üzerindeki yağ ve gres yağı lekelerini hare bırakmaz.

KULLANIMI:Kutuyu lekeden 15cm uzaktan yere dik olarak tutarak temizlenmesi gereken yüzeye sıkın.Lekenin bulunduğu yer beyaz bir toz halini alana kadar bekledikten sonra ,temiz bir fırça ile fırçalayın.İstenilen neticeye ulaşmak için aynı işlemi tekrarlayın.Bazı lekelerin bu işlem yapıldıktan sonra ıslak bir sünger ile temizlenmesi gerekir.Deri ve Plastik yüzeylerde Kullanmayın.

 

 

DİKKAT ! Kullanılan yeri iyice havalandırın,Sprey buharını solumayın,yüze ve göze temastan sakının,Göze teması halinde temiz su ile yıkayın.Kutu basınçlıdır,zorla açmayın,kutuyu delmeyin ve ateşe atmayın,ateşe ve aşırı kızgın yere sıkmayın.Uzun süre doğrudan güneş ışığı altında bırakmayın.50°C altındaki serin ve kuru alanlarda muhafaza edin.Çocuklardan uzak tutun.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Naka Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.